Hikayemiz

Hotelimiz Hakkında

Seamoon Otele Hoş Geldiniz

İstanbul’un nezih ve merkezi konumuyla öne çıkan Şişli’de bulunan Seamoon Hotel olarak, misafirlerimize sunduğumuz hizmet anlayışı, misyonumuz ve vizyonumuzla bütünleşmiştir.

Seamoon Hotel olarak hedefimiz, uygun fiyat, yüksek kalite ve eşsiz hizmeti bir araya getirerek siz değerli misafirlerimize sunmaktır. Hotelimiz, Şişli’nin tam merkezinde yer almasıyla birlikte Mecidiyeköy ve Taksim’e yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca, çeşitli alışveriş merkezleri, hastaneler ve okullar ile çevrili konumuyla dikkat çekmektedir.

Seamoon Hotel odaları, gün içerisinde herhangi bir misafir olmasa dahi düzenli olarak temizlenmektedir. Bu, kalite anlayışımızın temizlik ve hijyen ilkelerine verdiğimiz önemin bir yansımasıdır. Hotelimiz, 7/24 çalışan resepsiyonu ile her an yanınızda olup ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. Misafirlerimiz, hotelimizden ayrılmadan önce veya geldikten sonra transfer işlemlerini rahatlıkla Seamoon Otel üzerinden gerçekleştirebilirler.

Seamoon Hotel olarak, konforlu konaklama, kaliteli hizmet ve merkezi konum avantajlarıyla İstanbul’un keyifli atmosferini misafirlerimize sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizleri ağırlamaktan ve unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatmaktan mutluluk duyarız.

Degerlendirmeler

Ziyaretçi Yorumları

Şeyda. A.

Resepsiyonist arkadaş hem arapça biliyor hem ingilizce, iş arkadaşım yabancı ve onunla rahatlıkla iletişime geçebildi. Otel müşterileri için artı bir etken.

Esma. Ç.

Havalimanına gitmek için taksi tutmaya gerek kalmadan araç transferi sağladılar bu çok hoşuma gitti büyük rahatlık.

Dedric W.

Sea Moon’da harika bir 2 ay geçirdik. Evimiz gibi oldu. Bir mutfak ve çamaşır makinesi bulunmaktadır. Oldukça rahat.

Konuşmayı Aç
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?